İnstagram Bot Takipçi Satın Al

Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya araçlarından biri olan İnstagram’da popüler olmak istiyorsanız, Instagram Bot Takipçi Satın Al seçeneği ile istediğiniz takipçi sayısına ulaşabilirsiniz.

Bot Takipçi Nedir ?

Bot takipçiler sanal takipçilerdir. Yani aslında bir gerçek kullanıcısı olmayan profillerdir. Dünyanın her yerinde gerçek bir şekilde açılan bu hesaplarda profil fotoğrafları, paylaşımlar, takipçiler ve takip edilenler bulunmaktadır. O zaman neden sanal takipçi denildiğini merak edebilirsiniz. İşte bu sorunun cevabı ise bu hesapların açıldıktan sonra aktif bir şekilde kullanılmıyor olması. Yani sadece takipçi sayısını arttırmak için açılan ticari amaçlı hesaplar bunlar. Bu hesaplar sizi takibe başladıktan sonra kullanılmadığı için hiç kimseyle hiç bir etkileşimde bulunmayacaklardır.

Bot Takipçi Avantajları 

Bot takipçiler, gerçek takipçilere göre daha çok tercih edilmektedir. Çünkü bu takipçiler dünyanın her yerinden açılan gerçek profil fotoğrafı, bilgiler ve paylaşımlar içeren profillerdir. Ancak aktif olarak kullanılmamaktadırlar. Böylece bot takipçi satın aldıktan sonra takipçi sayınızda bir düşüş yaşamasınız. Üstelik yerli ve yabancı herkes tarafından takip ediliyormuşsunuz izlenimi veren bir imaj çizecektir.

Bot takipçilerini diğer bir avantajı ise gerçek kullanıcılar bulunmaması, yani bu ucuz olmaları anlamına geliyor. Bu yüzden Instagram Bot takipçi satın al işlemi daha az maliyet ve daha çok takipçi anlamına geliyor.

Bot Takipçiler İle Popüler Olmak

Profilinizi ziyaret eden kişiler takipçi sayınıza bakarak ne kadar popüler olduğunuzu anlarlar. Bit takipçilere sayesinde sizin de takipçi listeniz bit hayli kabaracaktır. Bu yüzden instagram bot takipçi satın al dediğiniz anda takipçi sayımızda patlama yaşanacaktır.

Takipçi sayısının yükselmesi ise İnstagram aramalarında daha ön sıralarda çıkmanız ve paylaşımlarınızın keşfette daha çok yer alması anlamına gelir. İşte bu durumlar da size kendiliğinden takipçi kazandıracaktır. Çünkü bir şekilde diğer kullanıcıların dikkatini çektiğinizde ilk olarak profilinizi gözlemleyeceklerdir. Takipçi sayınızın çokluğunu görünce de hesabınızın popüler olduğunu düşünerek takip edeceklerdir.

Bot Takipçi Dezavantajları

Bot takipçiler çoğu yönüyle avantajlı olsa da eksi yönleri de mevcut. Mesela bot hesaplar sizi takip ediyor olsa da fotoğraflarınızı beğenemeyecektir ya da yorum yapamayacaktır. Bu da milyonlarca takipçiye sahip olduğunuz halde onlarca beğeni almanız anlamına gelebilir. Işte bu durumu fark eden kişiler aslında sizi takip edenlerin bot hesaplar olduğunu anlayabilir.

Bot takipçilerin bir diğer sakıncası ise sizi son takip eden kişileri inceleyenlerin bu takipçilerini hepsinin yabancı olduğunu fark etmesi halinde bunların bot takipçiler olduğunu anlaması ihtimalidir. Bunu fark eden kullanıcılar sizi takip etmekten kaçınabilirler. Ancak bu bahsettiğimiz ihtimal çok dikkatli kullanıcılar tarafından fark edilecektir yani zayıf bir ihtimalidir.